Psi hotel / Cała Polska

Rodzaje psich hoteli — informacje podstawowe

Skontaktuj się z firmami dostępnymi na Maxi-Service. Omów szczegóły pobytu Twojego psa w hotelu dla zwierząt.

Właściciele psów decyduje się na korzystanie z usług hoteli dla zwierząt podczas swojej nieobecności. Hotele te różnią się między sobą zarówno pod względem standardu, jak i sposobu organizacji pobytu dla czworonogów. Poniżej przedstawiamy trzy rodzaje hoteli dla psów oraz wskazówki, dla jakich psów są one odpowiednie.

Hotel z kojcami lub boksami

Właściciele psów, którzy wybierają psi hotel, najczęściej decydują się na niego ze względu na niższą cenę i większą kontrolę nad zwierzęciem. W psim hotelu psy przebywają w kojcach lub boksach, zazwyczaj o różnych rozmiarach, które są wyposażone w materac, misę na wodę i karmę. Czworonogi w psim hotelu w nie mają stałego towarzystwa i wychodzą z kojca tylko na czas spaceru. Taki rodzaj hotelu nadaje się przede wszystkim dla psów spokojnych, które nie potrzebują dużej ilości ruchu oraz dla tych, które nie lubią przebywać wśród innych zwierząt.

Hotel ze osobnymi pomieszczeniami dla każdego psiaka

W takim hotelu dla psów każde zwierzę ma swoją własną przestrzeń, która jest zazwyczaj większa niż kojec, a dodatkowo wyposażona w łóżko, zabawki, misę na wodę i karmę. W tym rodzaju hotelu psy wychodzą na spacery w mniejszych grupach lub indywidualnie. Taki hotel dla psów nadaje się przede wszystkim dla psów, które potrzebują spokojnego otoczenia, ale jednocześnie nie chcą być całkowicie izolowane od innych zwierząt.

Dom, w którym psy biegają luzem

W takim hotelu psy żyją wśród domowników i biegają luzem po całym budynku oraz ogrodzie. Właściciele psów, którzy decydują się na ten rodzaj psiego hotelu, szukają dla swojego zwierzaka rozrywki oraz kontaktu z innymi psami i ludźmi. W psim hotelu w okolicy czworonogi często łączą się w jedną grupę i razem bawią się i odpoczywają. Psi hotel nadaje się przede wszystkim dla psów, które dobrze tolerują obecność innych zwierząt oraz ludzi, a dodatkowo cieszą się swobodą przemieszczania się i zabawy.

Potrzebujesz miejsca dla swojego psa, gdzie będzie miał dużo przestrzeni do zabawy i aktywności fizycznej? Wybierz hotele dla psów z bazy dostępnej na maxi-service.pl Odkryj najlepsze miejsca dla Twojego psa w Polsce, dzięki obiektom na maxi-service.pl