Zepsuł ci się samochód w Sanoku?

 

Całodobowa pomoc drogowa | Pomoc drogowa 24H | Holowanie | Auto laweta

 

+48 691 206 742
Pomoc drogowa Sanok
Pomoc drogowa w Sanoku

Pomoc drogowa Sanok

Kolizja samochodowa, stłuczka, awaria – to zdarzenia losowe, które ciężko przewidzieć i mogą przytrafić się każdemu z nas. W takich sytuacjach niezbędna jest błyskawiczna pomoc drogowa. Maxi Service to pewna i sprawdzona grupa od wszelkiego rodzaju wypadków na drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obsłudze na najwyższym poziomie, zdobyliśmy uznanie kierowców w Bieszczadach. Proponowane przez nas kompleksowe usługi obejmują nie tylko holowanie auta ciężarowego czy samochodów osobowych, ale także prace wulkanizacyjne, drobne naprawy usterek w pojazdach, czy dowóz paliwa.

Holowanie samochodu w Sanoku

W przypadku, gdy usterka jest na tyle poważna, że nie uda się jej naprawić na miejscu, rozwiązaniem jest holowanie samochodu. Atrakcyjnie cenowa i bezpieczna usługa holowania pojazdów w Maxi Service to coś właśnie dla Ciebie jeśli spotkał Cię niemiły incydent na drodze. Skontaktuj się z nami i uzyskaj fachową pomoc drogową dla Ciebie i Twojego pojazdu.

Usługi Lawetą – Laweta 24H

Usługi holowania lawetą w atrakcyjnych cenach. Wiemy że dobra cena pozytywnie wpływa na satysfakcję naszych Klientów. Jeśli potrzebujesz pomocy lawety i wymagany jest transport twojego pojazdu do warsztatu, skontaktuj się. Działamy całodobowo na terenie województwa podkarpackiego.

Holowanie samochodów powypadkowych – Serwis i szybka naprawa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w holowaniu samochodów osobowych oraz samochodów ciężarowych w Bieszczadach i na Podkarpaciu. Przebywając na podkarpackiej ziemi możesz zawsze czuć się bezpiecznie podróżując swoim samochodem.