W Psim Stylu Rzeszów - Hotel dla psów, groomer, fryzjer i kąpiele dla psów

Pielęgnacja zwierząt Rzeszów "W Psim Stylu", hotel dla psów w Rzeszowie. Profesjonalne usługi pielęgnacji zwierząt, groomer, kąpiele dla psów Rzeszów.

Strona internetowa

Adres firmy

ul. Dębicka 1, 35-506 Rzeszów

Telefon

+48 570 517 649

e-mail

Salon pielęgnacyjny dla zwierząt Rzeszów

Gabinet “W psim stylu” ma w ofercie usługi pielęgnacji zwierząt domowych w Rzeszowie. Salon dzięki zaopatrezniu w profesjonalny sprzęt, może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dostępne usługi: groomer Rzeszów, psi fryzjer Rzeszów, kąpanie psów rzeszów, trymowanie psów, stylizacja i strzyżenie psów. Z usług gabinetu mogą skorzystać również posiadacze kotów. Salon wykonuje również usługi pielęgnacją kotów. Dobrą wskazówką jest korzystanie z usług fryzjera dla psów Rzeszów już od jego najmłodszych lat! Stopniowe przyzwyczajenie pupila do wyjazdów do salonu pielęgnacji zwierząt, ograniczy potencjalny stres związany z jego kolejnymi wizytami.

Hotel dla psów Rzeszów

Gabinet pielęgnacji zwierząt, to również usługi hotelu dla psów w Rzeszowie. Jeżeli właściciel pupila musi wyjechać i nie ma możliwości, zabrania ze sobą zwierzaka, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów. Hotel dostosowany jest dla futrzastych podopiecznych tak, aby rozłąka z właścicielem przebiegła w jak najbardziej komfortowych warunkach.Profesjonalna kadra ekspertów dba o samopoczucie, kondycje zwierząt, wyprowadzając je regularnie na spacery oraz poprzez kreatywnie spędzany z nimi czas. Właściciel, który zdecyduje się na pozostawienie pupila w psim hotelu w Rzeszowie, może mieć gwarancję profesjonalnej obsługi oraz pełnej, całodobowej opieki nad zwierzakiem. Psi hotel rzeszów zapewnia również ciekawe zabawy oraz częste spacery dla Twojego pupila.

Mapa W Psim Stylu