Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. - oleje tłoczone z Sanoka. Pasze dla zwierząt. Sprzedaż węgla. Sanok, Lesko i Ustrzyki Dolne

Strona internetowa

cnsanok.pl/

Adres firmy

Ul. Okulickiego 21, Sanok 38-500

Telefon

13 46 013 87

Od ponad czterdziestu lat firma działa w branży produkcji pasz z nasion. W 1996 roku firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Rozszerzyliśmy zakres naszej działalności poza obszar tłoczenia i skupu nasion. Produkujemy zarówno suche, jak i granulowane mieszanki dla zwierząt gospodarskich, ptaków i królików. Oferowane przez nas mieszanki oparte są na recepturach przygotowanych przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o to, aby zwierzęta otrzymywały optymalne dzienne dawki składników i witamin przy jednoczesnym zapewnieniu prawidłowego wzrostu i rozwoju. Głównym celem jest zaspokajanie potrzeb polskich rolników poprzez dostarczanie im wysokiej jakości produktów w uczciwych cenach.

Usługi

- zaopatrzenie rolników w kwalifikowany materiał siewny, z którego produkują pasze sypkie i granulowane.
- produkcja pasz sypkich i granulowanych według receptur jakościch przez specjalistów.
- sprzedaż dodatków paszowych oleju tłoczonego, suszenia i zaprawiania ziarna. 
- kontraktacja i skup nasion rzepaku usługi: czyszczenie, suszenie i zaprawianie ziarna.
- skup zbóż paszowych sprzedaż środków ochrony roślin i nawozów sprzedaż węgla kamiennego (również w rozliczeniu za płody rolne).

Mapa Przedsiębiorstwo Nasienne CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o.