Strona internetowa

icnpolfa.pl

Adres firmy

ul. Przemysłowa 2, 35-959 Rzeszów

Telefon

17 865 51 00

ICN Polfa Rzeszów SA to jedna z największych i najnowocześniejszych firm farmaceutycznych w Polsce. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów farmaceutycznych i medycznych, aby poprawić zdrowie i jakość życia pacjentów.

Oferta obejmuje szeroką gamę produktów, w tym leki przeciwbólowe, leki przeciwzapalne, leki przeciwbakteryjne, leki przeciwwirusowe, suplementy diety i wiele innych. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, a kadra naukowa stale prowadzi badania i rozwija nowe rozwiązania, aby dostarczać pacjentom najlepsze możliwe leczenie.

Oprócz produkcji i sprzedaży produktów farmaceutycznych, ICN Polfa Rzeszów SA oferuje również szereg usług dla branży farmaceutycznej. Usługi obejmują doradztwo w zakresie regulacji i strategii rynkowych, wsparcie w procesie rejestracji produktów, a także dostarczanie informacji i szkoleń dla personelu medycznego.

Jesteśmy dumni z tradycji i historii, ale jednocześnie skoncentrowani na przyszłość i rozwijanie nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej spełniać potrzeby pacjentów. Jeśli szukasz niezawodnego partnera w branży farmaceutycznej, wybierz ICN Polfa Rzeszów SA.

  • ICN Polfa Rzeszów S.A. specjalizuje się w produkcji leków dla ludzi, z których wiele to leki najnowszej generacji, które są sprzedawane na rynkach w ponad 50 krajach świata.
  • Fabryka Leków w Rzeszowie, część firmy, jest nowoczesnym i doskonale zarządzanym zakładem produkcyjnym o statusie korporacyjnego Regionalnego Miejsca Wytwarzania i ponad 60-letnim doświadczeniu w produkcji farmaceutyków.
  • ICN Polfa Rzeszów S.A. oferuje usługi produkcji kontraktowej.
  • Fabryka wytwarza ok. 150 różnego rodzaju leków, takich jak tabletki, drażetki, krople, syropy, zawiesiny, sztyfty, kapsułki i maści.
  • Firma posiada zaplecze naukowo-badawcze i opracowuje technologie i analitykę nowych leków, a także adaptuje pozyskane licencje do istniejących w firmie warunków produkcji.
  • Fabryka posiada trzy oddziały produkcyjne (Synteza, Formy Leków I i Formy Leków II) i jest wyposażona w urządzenia renomowanych firm.
  • ICN Polfa Rzeszów S.A. korzysta z szybkiej sieci informatycznej i systemu SAP, aby kompleksowo zarządzać procesami produkcyjnymi, administracyjnymi i finansowymi.
  • Firma stosuje system zapewnienia jakości oparty na GMP (Good Manufacturing Practice) i posiada certyfikaty potwierdzające jakość swoich usług.

Usługi

ICN Polfa Rzeszów S.A. jest nowoczesną firmą specjalizującą się w produkcji leków dla ludzi, w tym najnowszej generacji leków. Oferuje usługi produkcji kontraktowej i produkuje ok.150 różnych leków w różnych formach farmaceutycznych i działaniach terapeutycznych. Posiada status korporacyjnego Regionalnego Miejsca Wytwarzania i 60-letnie doświadczenie w produkcji farmaceutyków. Ma zaplecze naukowo-badawcze i adaptuje licencje do istniejących warunków produkcyjnych. Ma trzy oddziały produkcyjne i wyposażone jest w nowoczesne urządzenia i superszybką sieć informatyczną. Stosuje światowy system GMP (Good Manufacturing Practice) i posiada certyfikaty zapewniające jakość. Fabryka jest klimatyzowana i spełnia wymagania technologiczne wymagane w produkcji leków.

Mapa ICN Polfa Rzeszów SA