Bernard Wrocław

Energetyczny pub i restauracja, która serwuje tradycyjne czeskie potrawy i piwo z beczki. Znajdziesz tu również muzykę na żywo.

Strona internetowa

www.bernard.wroclaw.pl

Adres firmy

Rynek 35, 50-102 Wrocław

Telefon

508 054 037

BERNARD to miejsce, które łączy restaurację i piwiarnię, zlokalizowane w zabytkowej kamienicy na rynku we Wrocławiu. Celem było stworzenie miejsca, w którym wystrój, kuchnia i atmosfera zapewnią Gościom wspaniały nastrój.

Menu jest dostosowywane do gustów i preferencji kulinarnych naszych Gości. Kucharze czerpią inspiracje z różnych tradycyjnych kuchni, takich jak czeska, europejska i dolnośląska, oraz z najnowszych trendów w przyrządzaniu potraw. Używając naturalnych, sezonowych produktów, lubią przekształcać stare przepisy w nowoczesne formy i aranżacje.

Szef Kuchni dba o jakość potraw i stale eksperymentuje, aby odkrywać nowe smaki i aromaty. Barmani zmieniają kartę napojów i alkoholi, często dodając nieoczekiwane składniki, by zaskakiwać swoich gości. W BERNARDzie goście czują się komfortowo i mogą się zrelaksować, a muzyka i panorama na rynek dodają dodatkowego kolorytu. Obsługa jest miła, kompetentna i pomocna, a wyjątkowa kuchnia, czeskie piwo i atmosfera gwarantują niezapomniane doświadczenie!

Mapa Bernard Wrocław