Zepsuł ci się samochód w Stężnicy?

Całodobowa pomoc drogowa | Pomoc drogowa 24H | Holowanie | Auto laweta

+48 691 206 742
pomoc drogowa mchawa
pomoc drogowa, holowanie, laweta

Pomoc drogowa Stężnica

Pomoc drogowa firmy Maxi Service zawsze jest fachowa. Kolizja samochodowa, stłuczka, awaria – są to zdarzenia losowe, które mogą przytrafić się właściwie każdemu z nas. W takich sytuacjach niezbędne jest błyskawiczne holowanie samochodu. Pomoc drogowa Maxi Service to pewna i sprawdzona grupa od wszelkiego rodzaju wypadków na drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obsłudze na najwyższym poziomie, zdobyliśmy uznanie kierowców z całej Polski. Proponowane przez nas autoholowanie to kompleksowe usługi obejmujące nie tylko holowanie auta ciężarowego czy samochodów osobowych, ale także prace wulkanizacyjne i drobne naprawy usterek w pojazdach.

Holowanie Stężnica – Holowanie samochodu Stężnica

Tanie i sprawdzone usługi holowania pojazdów Maxi Service to coś właśnie dla Ciebie jeśli spotkał Cię problem na drodze. Skontaktuj się z nami i uzyskaj pomoc drogową dla Ciebie i Twojego pojazdu już teraz.

Laweta Stężnica – Usługi – Laweta 24H

Usługi holowania lawetą w dobrych często najniższych cenach. Wiemy że dobra cena pozytywnie wpływa na satysfakcję naszych Klientów. Jeśli potrzebujesz pomocy lawety zadzwoń do nas. Działamy całodobowo na terenie województwa podkarpackiego.

Holowanie samochodów powypadkowych – Serwis i szybka naprawa

Pomoc drogowa Maxi Service posiada wieloletnie doświadczenie w holowaniu samochodów osobowych oraz samochodów ciężarowych w Bieszczadach i na podkarpaciu. Przebywając na podkarpackiej ziemi możesz zawsze czuć się bezpiecznie podróżując swoim samochodem.