Zepsuł ci się samochód w Lesku?

Całodobowa pomoc drogowa | Pomoc drogowa 24H | Holowanie | Auto laweta

+48 691 206 742
Pomoc drogowa Lesko
Laweta, holowanie w Lesku

Pomoc drogowa Lesko

Kolizja samochodowa, stłuczka, czy awaria może przytrafić się każdemu, dlatego warto wiedzieć, że w tych sytuacjach możesz liczyć na fachową pomoc z naszej strony. W Maxi Service dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obsłudze na najwyższym poziomie świadczymy kompleksowe usługi jak prace wulkanizacyjne, drobne naprawy i usterki, a także autoholowanie obejmujące nie tylko holowanie auta osobowego, ale też ciężarowego, dostawczego.

Bezpieczne holowanie — Holowanie samochodu w Lesku

Sprawdzone usługi holowania pojazdów Maxi Service to usługa dla Ciebie w przypadku gdy zastaniesz na drodze taki problem z pojazdem, że dalsza jazda będzie niemożliwa. W takich sytuacjach skontaktuj się z nami, a uzyskasz pomoc na drodze, a twoje auto zostanie odholowane do najbliższego warsztatu samochodowego.

Profesjonalne Usługi Lawetą — Laweta Całodobowa

Usługi holowania lawetą w przypadku, gdy pojazdu nie uda naprawić się na miejscu awarii czy stłuczki. Wiemy że dobra cena pozytywnie wpływa na satysfakcję naszych Klientów, dlatego oferujemy atrakcyjny cennik usług lawetą. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń. Działamy całodobowo na terenie województwa Podkarpackiego, głównie obszary Bieszczad.

Holowanie samochodów powypadkowych — Serwis i szybka naprawa

W Maxi Service posiadamy wieloletnie doświadczenie w holowaniu samochodów osobowych oraz samochodów ciężarowych w Bieszczadach i na Podkarpaciu. W przypadku, gdy ulegniesz wypadkowi, i będzie wymagane holowanie twojego pojazdu, możesz liczyć na naszą pomoc. Świadczymy także usługi serwisowania samochodów na terenie Leska i innych Bieszczadzkich miejscowości.