Poszukujesz serwisu samochodów w Sanoku?

Mechanik | Warsztat samochodów | Serwis samochodowy | Naprawa auta

+48 691 206 742
Mechanik samochodowy Sanok

Mechanik samochodowy Sanok

Maxi Service to Twój profesjonalny mechanik samochodowy, serwis samochodów, warsztat samochodowy w Sanoku.
Nasza oferta to kompleksowy serwis samochodów, wymiana opon, wymiana oleju i serwis klimatyzacji.
Nasz serwis samochodów osobowych i dostawczych zapewni Ci naprawę pojazdu na wysokim poziomie, a wyspecjalizowana kadra usunie każdą usterkę w Twoim aucie. Posiadamy specjalistyczne zaplecze diagnostyczne, a także szeroką gamę części zamiennych. Specjalizujemy się w samochodach marki BMW.
Każdy nasz mechanik udzieli Ci fachowego wsparcia w trakcie wykonywania usługi i porad które pozwolą lepiej eksploatować samochód.

Profesjonalny warsztat samochodowy

Nasz warsztat zapewni Ci spokój i pewność, że twój pojazd będzie gotowy do dalszej drogi. Posiadamy części zamienne, głównie do samochodów marki BMW. Zajmujemy się wymianą i naprawą opon, wymianą oleju i świadczymy szereg usług związanych z eksploatacją samochodów.

Serwis samochodu w Sanoku

Jesteśmy liderem wśród serwisów samochodowych i mechanicznych na terenie Bieszczad. Diagnozujemy wszelkie usterki elektryczne oraz elektroniczne w samochodach i usuwamy je. Ponadto oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji, uzupełnianie oraz nabijanie.

Profesjonalna naprawa samochodów

W Maxi Service zajmujemy się naprawą uszkodzonych pojazdów, które uległy awarii bądź brały udział w kolizji drogowej. Zadzwoń i napraw pojazd w atrakcyjnej cenie. Ponadto w nagłych przypadkach i problemach z samochodem na drodze udzielamypomocy drogowej, wystarczy się skontaktować, a pomoc dotrze tak szybko jak to tylko możliwe.